psichychicky na dně

24. january 2014 at 23:00 | grinchová |  grinchová
čabas,jak se vede? já? hůř mi dlouho tak nebylo..:(
achjooo...takže za první...jsem asi zamilovaní..:/
už nevím co mám dělat,ale co lepší kamarádi než nic,beru ot s nadhledem...ale on je tak úžasnej,ochotnej pro mě udělat první poslední,záleží mu na mě,každý den venku,dělá pro mě věci pro nikoho neudělal,říká mi svoje problémy a tajemství a já jeho,i když mě fakt někdy nasere,tak ho mám moc ráda u jak o mě mluví hezky..jůůů:3 ale nic si neslibuju, bere mě jako kámošku a tím to pro mě konči!:( kéžby věděl co pro mě znamená,kdyby věděl jak mám hned zkaženou náladu,když jde ven s nějákou jinou holku nebo jí obejme..:/
všechno se mi hroutí a mě zbývá někde sedět venku na lavičce,dát si cígo,pustit si písničky a bulet jako malý dítě...už to fakt nezvládám a uvažuju že začnu chodit psychologovi a objdednám se tam..už je toho na mě moc! mám pocit,že jsem všem ukradená,máma na mě furt řve,a tátu mám někdo daleko a jen čekám telefon že je doma a mám k němu přijít:/ ještě doto mi máma dá zakaz chodit ven a dává mě furt někam,a to je pro mě zase další deprese..jen jsem zhubla za měsíc dvanáct kil stresem a už nevím co mam dělat..:/ doprdele proč je všechno tak složití???!!! někdy si přeju aby máma byla v mojí kůži a možná by se ke mě začela chovat jinak...celej den sedím u toho zasranýho počítače a nemůžu ani na krok,max. ze psem a už mě s toho deptá...dopíčiiii já chci aspon na chvíli ven a vypovídat se se svýma starostma a ani to..dneska za mnou přijela kámoška s kámošem a pak večer dva kámoši,ale co když snima můžu být max. půl hodiny,lepší než nic,ale furt stejně!už nevím kdo by mi mohl pomoct...chci být zase malý díte bez starostí! chtěla bych nejvíc vrátit dovolenou,kde jsem byla bez rodičů,tak skvělou náladu sem neměla...! tak končím a někdy zase napíšu a oběhnu vás:-)
chybí mi friends! chybí mi okamžiky snima,ten pocit když se tlemím, trapasy všechno..a to jsem snima aspon chvilinku a jezdí za mnou,ale to mi nestači,ale je fakt lepší než nic!
HELP ME!!!


 


Comments

1 Betty | Web | 25. january 2014 at 23:03 | React

bylo líp, bude líp znova :)
i když to může chvilku trvat :/

2 Hipís | Web | 9. february 2014 at 21:34 | React

Hele, taky mívám takový období, je to tím věkem. Aspoň v to doufám, nerada bych, aby to pokračovalo, až budu dospělá.
U psychouš jsem byla, nepomohl mi. Prostě v tu chvíli, co jsem tam seděla jsem s ním nechtěla mluvit, takže jsem mu řekla, že největší strach mám z pavouků, i když těch se vlastně vůbec nebojím, naopak, zbožňuju hmyz (je to divný, já vím) a že mám spoustu super kamarádů, kteří mě mají rádi. Pravda je, že sice spoustu kamarádů mám, ale všem jsem ukradená.
Když mě bylo patnáct, milovala jsem kluka, kterej byl o dost starší (o 5 let a vlastně jsem z něj pořád mimo) a pak jsem měla pocit, že jsem se z toho nějak dostala. Depky přešly. Když jsem ho asi po půl roce viděla znova na jednom plese, spadla jsem do toho znova a depky byly zpátky. A drží mě to, pořád. Ale občas prostě depky přejdou. Nemůžeš s tím nic dělat, teda aspoň mě nic nepomáhá, snad jen psaní deníku. Jednou jsem cantáre a jednou jsem totálně v hajzlu.

Jak řekla Betty, bylo líp a bude líp znova, prostě to musíš jen nějak přetrpět. Opij se, zhul se, nadroguj se houbičkama nebo já nevím, běž na nějakou párty a užij si s někým cizím (to mimochodem zabírá tak na tři dny minimálně :D), ser na psychologa, ser na všechny.
Já to dělám tak, že když mi máma leze na nervy, vypnu. Naučila jsem se to asi před rokem, prostě jak furt nadává, tak já ji neposlouchám. Sice se naštve ještě víc, ale po chvíli jí to přestane bavit a nechá mě na pokoji. Pak se rozbrečím, aby to neviděla.
A můj táta, ten na mě sere, takže mu musím volat sama, abych za ním mohla přijet autobusem, protože on pro mě nepřijede. A když přijede on za mnou (musím mu taky zavolat), stěžuje si na svojí přítelkyni.
Prostě srt na všechny a na všechno.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama