January 2014

psichychicky na dně

24. january 2014 at 23:00 | grinchová |  grinchová
čabas,jak se vede? já? hůř mi dlouho tak nebylo..:(
achjooo...takže za první...jsem asi zamilovaní..:/
už nevím co mám dělat,ale co lepší kamarádi než nic,beru ot s nadhledem...ale on je tak úžasnej,ochotnej pro mě udělat první poslední,záleží mu na mě,každý den venku,dělá pro mě věci pro nikoho neudělal,říká mi svoje problémy a tajemství a já jeho,i když mě fakt někdy nasere,tak ho mám moc ráda u jak o mě mluví hezky..jůůů:3 ale nic si neslibuju, bere mě jako kámošku a tím to pro mě konči!:( kéžby věděl co pro mě znamená,kdyby věděl jak mám hned zkaženou náladu,když jde ven s nějákou jinou holku nebo jí obejme..:/
všechno se mi hroutí a mě zbývá někde sedět venku na lavičce,dát si cígo,pustit si písničky a bulet jako malý dítě...už to fakt nezvládám a uvažuju že začnu chodit psychologovi a objdednám se tam..už je toho na mě moc! mám pocit,že jsem všem ukradená,máma na mě furt řve,a tátu mám někdo daleko a jen čekám telefon že je doma a mám k němu přijít:/ ještě doto mi máma dá zakaz chodit ven a dává mě furt někam,a to je pro mě zase další deprese..jen jsem zhubla za měsíc dvanáct kil stresem a už nevím co mam dělat..:/ doprdele proč je všechno tak složití???!!! někdy si přeju aby máma byla v mojí kůži a možná by se ke mě začela chovat jinak...celej den sedím u toho zasranýho počítače a nemůžu ani na krok,max. ze psem a už mě s toho deptá...dopíčiiii já chci aspon na chvíli ven a vypovídat se se svýma starostma a ani to..dneska za mnou přijela kámoška s kámošem a pak večer dva kámoši,ale co když snima můžu být max. půl hodiny,lepší než nic,ale furt stejně!už nevím kdo by mi mohl pomoct...chci být zase malý díte bez starostí! chtěla bych nejvíc vrátit dovolenou,kde jsem byla bez rodičů,tak skvělou náladu sem neměla...! tak končím a někdy zase napíšu a oběhnu vás:-)
chybí mi friends! chybí mi okamžiky snima,ten pocit když se tlemím, trapasy všechno..a to jsem snima aspon chvilinku a jezdí za mnou,ale to mi nestači,ale je fakt lepší než nic!
HELP ME!!!