kalbičky

29. september 2013 at 22:18 | grinchová |  moje debilní kecy
čůs po dlouhý době! vážně nestíhám:(
škola,jen kdy se to vysloví hned mě to děsí,fuck. Fakt jí tak miluju,učitelé na ěm zasedlí,vstávání někdy v sedm hodin,uhm zábavička fakt že jo. Ale jsem ráda že jsem z obou vstupních prověrek z matiky a češtiny dostala dvojku. ÚSPĚCH fakt že jo ne,poprvý jsem dostala z vstupných testů za dvě! Zítra zase škola? no dopíči,to tak rychle utíká ten víkend-.- fuck.
minulou sobotu jsem byla s nejlepší kámoškou na budvaru! byl oto peckovní a i když trochu trapasní. Trošku říkám "trošku" jsme se tam vožrali. Jen jsme každá měli asi 5 piv a 20 paňáků:D naši matky taky vožralí:D je to v rodině:D stejně mě furt deptá ten sekuriták jak nás tam nějáký čtyřicetiletej nabalovám jak jsme sexy atd. objímal nás a dál nam tam pusu a ještě nás zval domu. To určitě vole. No stejně byl největší trapas s P. vole já myslela že Z. a I. zabiju,ty kreténi tam zapálili kolo,fakt tohle demence. Pak vole tam protáhnem přes sekuritákama grátis A.,N.,N. a D. ty s nás meli výtlem. Tak mi vožralí a tam chodíme jak dementi vole a vidíme mámi tak jsme museli dělat že nic:D dobrý! Jo bylo to peckovní akorát tam chyběla diskotéka jako předchozí roky,ale stejně do bylo i tak dobrý!
v pátek DDC! jo tak to bylo tam super! nejlepší kámo! tak jako mi jdem a ted mi kámoška volá,průser táta chce mluvit s tvým s tátou-. Pecka. Jo naštěstí sme nakonec potkali L. kterým sme byly domluvením kdyby náhodou. Pak jsme jeli na nádru a hledali jsme tam kluky s kterýma sme se meli sejít,pecka jsme je našli až když nám uel bus tak sme tam museli počkat další hodku a čtvrt ale aspon sem potkala holky! Pohoda,tak jsme pak stáli frontu tam,bus nacpaný. Dobrý:D no když sme tam přijeli tak jsme tam jsme tam šli,čekali jsme tam snad půl hodky u vchodu v kose:D když jsme tam vešli bylo to fajn. Aspon že jsme u DJ našli volný stůl pro nás pro všechny,protože nás tam bylo fakt moc:D Uhm asi ve dvanáxct zátah,ještě štěští že R. ta má známy,tak nás tam asi čtvrt hodiny hledal a schovali sme se akorát! No pak K. pomlouvali,protože se fakt choval jak debil,furt píčuje že mezi kamarádství mezi holkou a klukem neexistuje a hlavně že se tam bavi a vykousl s dvěma děvkama vole a kámošku jen pomlouval s tím,že se fotila s klukama že to není normalní,demence. Pak jsme tam furt tancovlai s L. a pak odešel tak jsme tam tancovali furt s nějákýma klukama,ale stejně nejvíc bylo to,že nám tam Z. hrabal na prdel pak tam tancoval s kámooškou a s jednou holkou kterou si nás tam našel,ta se nasrala že jí hrabe na prdel tak se odtrhla a strčila mě k němu no který mi pak taky hrabakl na prdel a nasraně odešla. Pak asi po půl hodině k němu šla on tancoval někde v píči šel k nám vole ona s esním vykousnout nechtěla tak šel ke mě a vykousli sme se. Kdyby její pohled zabíjej který měla tak jsme mrtvá vole:D nebo jak se k nám přisral jeden kluk chytil hermi a hodil jí aby spadla:DDD no dopíči! pak skoro všechny odcházeli odvozem tak jsme šli domů šest kiláku ještě s C.,K.,L., atd. ne vole K. zavolal tátovi aby si je vyzvedl jeho táta ještě! No ještě že C. řekl L. at jde s námi,že by to bylo svinárna nás nechat,že to je akorát aby nás někdo znásilnil. Jo L. chtěl jít s náma stejně no,ale potěilo nás to protože nás to nenapadlo protože tu kámošku K. parta nesnášela. Jo velmi dobrodružná cesta ne vole:D jede auta hop do příkopů vole:D pak jsme jeli k mercury a jezdili MHD protože nám byla zima a nakonec jsme šli k nám a odpoledne sme byly na pouti kde jsme se málem poblila,jak jsem si tam dala tři pánáky zelenýho a jednu taquilu:D
no včera jsem měla jéct na oslavu jednoho kluka H. na narozky s nejlepší kámoškou,akorát spadla z koně tak jsme nemohli vole. Jsme byla tak v prdeli z toho tak půl dne,až nakonec mě z toho probralo když sme se s kámoškou domlouvali do boravan nebo na house party k P. kerý slavil osmnácky,vůbec se mi nechtělo,byla jsem z toho prdeli! No na borovany jsme se vysrali protože tam nikdo nejel tak sme jeli na house party:D strašně se nám tam chtělo:D ale co nemohli sme domů tak sme jeli. No jeli sme s tím způsobem že s prvním busem sme měli vystupovat na náměstí a jít na druhý bus samozřejmě že sme na to zapomněli a vystoupila až na nádru,druhá pecka jeli sme druhým busem až do konce města,tak jako nevíme dke máme vystoupit tak jedem na konečnou. Pecka T.,Lu. a Li. nečekali. tak mi kurva asi sme jeli špatně tak jdem kilák dolů za nima,vole mi jdem,ani to tam pořádne neznáme,posraný a ted blikne světlo,my sme se tak s A. lekli no nakonec jsme došli až dolů a my tady nejsou a já nejsou tamhle a kámoška ne to je grafit,tak jdem dál tak jako že sme v píči,protože sme museli jít někam dva kilíky pešky do nějáký vesnice za městem,ted se to najednou zvedne a my uff je to T. no pak ujdem kilák tak si dáme pauzu a já dopíči ja zapomněla pořát tátovi,tak mu volám udejchana protože sme šli do kopce a on ty jsi venku,já ne spím u A.. Když sliším jak dejcháš. Ne už sme u ní. Ne nejsi,to slyším ne nejsem hluchej. Nejsem doprdele venku sme bežili protože sme měli být doma v děvět,kurva ty tam chytli výtlem:D:D no pak když sme tam přišli tak na mě Čau N. pojd pít já kurva kdo to je pak mi došlo že je to ten co mě chtěl,aha:D:D no pak sme šli k ohni,zima jak v prdeli,tak jsme tam seděli s holkama ještě s Lu. No vypili sme jen s A. celou flašku vína s colou,pak jsem pila ještě od Li. ferneta s colou. Pak mi výtlem s R. jak mluvíl a pak mi ještě ten debil hodin na nový boty rožhavené dřevo já na něj děláš si prdel? ne hod to zpátky fajn tak mu to oplatím,tam na mě,vole musíš mi to oplácet ještě že s emě Li. zastal a řekl já bych ti to taky oplatil a nedivím se jí. Pak ty zmrdi tam nadávali starostovi,pecka chtěl zavolat benga:D Pak jsme asi po dvou hodínách hledali Li. protože sme měli u něho spát. Fajn vole on byl zavratama protože mu bylo blbě, tak sme ho nakonec sehnali protože sme chtěli jít. Jo vedli sme ho domů,protože byl na sračky a celou dobu tam zavratama blil. Vole tak jsem asi čtvrt hodiy k němu a my všechny z toho hotový že má tak luxusní barák.:D fajn pak další house party u něj:D vole sme šli spát asi ve čtyři:D ale ráno jsem myslela že ho zabiju protože tam dráždil psa aby mě budil:D dopíči jhá myslela že mu jednu vrazím,ale fajn,tak co ani nás vůbec neznal a mohli sme u ěho spát,tak jsem to nějak neřešila a měla u píči:D dneska zase celý den venku vole,ted pujdu spát,za celý víkend jsem spala šest hodin,pecička! přiští pátek zase DDC! Joo vole! Ještě se vám chci něco napsat,takže poslední pár řádku;)

jen jsem chtěla napsat,že seru na vaše názory jak se chovám,myslím to tak že jsem spitka atd. Takže sdílím vám můj názor,mám vás u prdele všechny co mě kvůli tomu hejtujou. Já si chci užít svůj život! Asi mi závidíte můj život že se umím odvázat a užit si ho. Ale určitě ste nikdy nezažili to co já proto mě tu hejtujete a máte nejspíš nudnej život že ho můj musíte řešíte. Vy všichni co mě tu budou hejtovat si uvědomte to co vi s života budete mít vy? Jo možná budete zdravý a dožijete se dlouho ale taky ne! Může vás klidne srazit zítra auto a vy máte jen zížitky možná tak s her co tu hrajete na počítači nebo dřepíte doma na fejsbooku,mě kdyby srazilo tak si můžu říct UŽILA JSEM SI ŽIVOT NA MAXIMUM! s tím se sváma loučím a zítra vás nejspíš oběhnu pokud to stihnu,jdu totiž do nemocnice za kámoškou,bye.

 


Comments

1 Tessule | Web | 30. september 2013 at 18:23 | React

Ta škola je děs -.- Ale letos si to tak nějak víc užívám:) Taky vstávám v sedm, klidně bych si ještě chvilku přispala..
Noo tak to jsi měla pěkně prožitý víkend, užíváš si to:D
To s tou kámoškou je mi líto:/ Já bych z toho byla stejně v prdeli jako ty.
A ty krávy, které by tě tady chtěly soudit ať se jdou zahrabat, tvůj život, užíváš si ho naplno, máš spoustu zážitků, závidím ti^^

2 Simone | Email | Web | 30. september 2013 at 20:29 | React

vstáváš v sedm ? :O Chci též :D já o půl :DDDDDDD ... Doufám, že se neurazíš, ale článek jsem celý nedočetla :D moc jmen, moc kalb, prostě moc všeho, ale jak vidím, tak jsi se bavila :DDD za tvůj život tě neodsuzuju :D užívááš si (y) :DDD

3 Adrienne | Web | 8. october 2013 at 14:21 | React

Ahoj vracím se zpět k blogování a byla bych moc ráda kdyby sis mě zase dala mezi AFFS ale to je jen na tobě jestli si mě dáš nebo ne ;) když tak se mi ještě ozvy na blog ;)já tě mezi AFFS pořád mám :)

4 terka | Web | 8. october 2013 at 16:29 | React

vstáváš v sedem??,pro mě by to byla pohodička.tebe já neodsuzuju ale taky to nesnášim když mě lidi odsuzujou aniž by se uráčeli mě poznat

5 Sarah | Web | 24. october 2013 at 13:14 | React

Hezký blog :)

6 Simone | Email | Web | 1. november 2013 at 21:03 | React

Ahoj Grinchová :P
Z jedněch důvodů jsme bohužel musely přestěhovat blog ... pokud budeš chtít zůstat v affs, budu moc ráda, tak napiš komentář ... Zatím teda ještě není upravenej, ale všechno bude... Budem pokračovat normálně, jenom ... :D No dočteš se to na blogu :)
S láskou <3 Simone :3

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama